Juul Pod Orjinal Elektronik Cihaz İstanbul Satış Merkezi

Son günlerde popüler olan Juul Pod elektronik sigara kötü koku olmaması ve daha az zararlı olması nedeniyle sigara kullanıcılarının ilgisini çekmektedir. Bir diğer adı ‘e-sigara’ olan elektronik sigara aslında normal sigarada bulunan nikotini ve zararı en aza indirmek için üretilmiştir. Normal sigaralarda olduğu gibi elektronik sigaralarda da nikotin bulunmaktadır fakat katran gibi zararlı maddeler bulunmadığından dolayı normal sigaraya göre vücudunuza verdiği zarar daha azdır.

Elektronik sigara hayatımıza yeni girmiş olsa da üretimi yıllar öncesine dayanmaktadır. Yurt dışında farklı ülkelerde yaşayan iki bilim adamı vardı fakat amaçları aynıydı ‘SİGARANIN ZARARLARINI EN AZA İNDİRMEK!

Hayatımıza ilk olarak 1960’lı yıllarda girmiştir. ABD vatandaşlarından olan Herbert A. Gilbert elektronik sigaranın patentini alan ilk kişidir. Günde 2 paketten fazla sigara  içen Gilbert sigarayı ne kadar çok sevsede sigaranın insan vücuduna verdiği zararları en aza indirmek için bu icadı yapmıştır. Fakat bu elektronik sigaranın patentini almasına rağmen hiçbir şekilde üretime geçilmemiştir. Eski zamanlarda yaşayan bireyler günümüzde ki gibi sigaranın zararları hakkında bilgiye sahip değillerdi. Eski zamanlarda sigara içmek moda gibi gözüktüğü için hemde elektronik sigara o zamanlar çok pahalıya geleceği için üretime geçilmemiştir.

Juul Pod Uygun Fiyat Hızlı Teslimat

Geçmişten günümüze kadar hayatımızda olan elektronik sigarayı artık heryerde bulabilirsiniz üstelik her bütçeye uygun fakat her elektronik sigarayı almamanızı tavsiye ederiz. Çünkü elektronik sigaranın ısınma , bozulma ve elde patlama gibi çok zararlı özellikleri bulunmaktadır. Juul elektronik sigarası bunları ve müşteri şikayetlerini göz önünde bulundurarak Juul markasını ortaya koymuştur.

Juul Pod Sistem Elektronik Sigara Çekim Kalitesi

Juul pod sistemi diğer elektronik sigaralara göre farklıdır. Diğer elektronik sigaralarda doldurabilir hazneler bulunurken Juul pod sistemi tek kullanımlık kapsül ve ısıtmayla beraber bulunmaktadır. Eski elektronik sigaralara göre Juul pod sistemi daha kolay gelmektedir tak kullan ve at şeklinde uygulanmaktadır. İlk zamanlar yurt dışında satılmaya başlayan Juul elektronik sigara yakın zamanda Türkiye’de satışa sunulmaya başlanmıştır.

Juul elektronik sigaranın kullanımı ortalama 200 çekiştir fakat bu kişiden kişiye farklılık gösterebilir. Juul elektronik sigarasının podlarını kullandıktan sonra çöpe atabilirsiniz çünkü 2.’ye kullanamazsınız. Juul podları fazla fazla almanıza gerek yoktur çünkü podlar alındıktan hemen sonra tüketilmesi gerekmektedir. Eğer 1 yılı geçtiyse o podu kullanmayıp yenisini almanızda fayda olacaktır. Fakat çoğu yerde sahtesi bulunmaktadır orjinalini bulmak gerçekten zordur.  Çoğu internet sitelerinde Orijinal Juul diye gösterilmektedir fakat orjinali İstanbul’da Bostancı’da satışa sunulmuştur.

Juul elektronik sigara son zamanların en popüler e-sigarası olarak gündemdedir. Müşterilerden hiçbir şekilde olumsuz dönüş alınmamıştır aksine her gün müşteri memnuniyeti daha çok artmaktadır. Sizlerde sigaranın kötü kokusundan , sağlığınıza verdiği zarardan ve bu bağımlılıktan kurtulmak istiyorsanız Juul Türkiye sitemizi ziyaret etmelisiniz. Ürünlerimizi inceleyip gerekli bilgiyi alıp sipariş verebilirsiniz. Firmamız elektronik sigara konusunda öncü ve güvenilirdir.

podturkey3.com olarak yayına devam ediyoruz. Kapıda ödeme, hızlı teslimat ve aynı gün İstanbul içi teslimat imkanı ile hemen satın alabilirsiniz. 

Juul Pod Orjinal Elektronik Cihaz İstanbul Satış Merkezi” yazısında 2 düşünce

 1. Pod Turkey Avatar
  Pod Turkey diyor ki:

  “Juul Pod Orjinal Elektronik Cihaz İstanbul Satış Merkezi” başlıklı bu yazımızda merak ettiğiniz tüm soru, öneri ve taleplerinizi bu bölümde ki yorum bölümünden bizlere iletebilirsiniz.

 2. serhat Avatar
  serhat diyor ki:

  Blogunuza koyduğunuz özveriye ve sunduğunuz derinlemesine bilgilere hayran olmak.
  Arada bir bir blogla karşılaşmak harika bir şey.
  aynı eski yeniden düzenlenmiş bilgiler. Harika okuma!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir